معجون رفع گرفتگی رگها و فشار خون

مواد لازم:

  • ۱ فنجان آب زنجبیل
  • ۱ فنجان پوره سیر
  • ۱ لیوان آب لیمو
  • ۱ فنجان سرکه سیب
  • ۲ فنجان عسل ارگانیک

معجون رفع گرفتگی رگها و فشار خون

سیر

این ماده غذایی جادویی از شما درمقابل بیماری های قلبی، سرطان و عفونت ها محافطت می کند.
اگر سیر به جای اینکه در طبیعت ساخته می شد، در آزمایشگاه ساخته شده بود، مطمئن باشید دارویی بسیار گران قیمت بود.

تحقیقات پزشکی و دارویی نشان داده است که سیر—چاشنی معطر که افراد یا از آن متنفر می شوند و یا عاشقش می شوند—می تواند کلسترول را پایین آورده، از لخته شدن خون در بدن جلوگیری کرده، فشارخون را پایین آورده، از ابتلا به سرطان جلوگیری به عمل آورده، و شما را در برابر عفونت ها و بیماری های قارچی و باکتریایی مصون کند.

سیر - garlic

سیگار

سیگار استوانهٔ کاغذی کوچکی معمولاً به طول کمتر از ۱۲ سانتی ‌متر و قطر نزدیک به ۱۰ میلی‌متر است که از برگ ‌های بریده شده یا عمل‌ آمدهٔ تنباکو پر می‌شود. طرز استفاده آن این طور است که یک طرف آن را آتش می‌ زنند، و از طرف دیگر (که معمولاً فیلتر دارد) هوا را به درون ریه‌ها می‌کشند (پُک زدن).

سیگار - cigar

زيتون

زیتون که نام علمی آن اولئا اوروپا (Olea Europaea) می‌باشد ، از خانواده اولئاسه است. در این خانواده جنس‌های زیادی که اغلب آنها در نواحی گرم یا نیمه گرم زندگانی می‌کنند وجود دارد. این گیاهان از لحاظ ظاهری تفاوت زیادی با یکدیگر دارند و از درختچه تا درخت (بلندترین گونه در بین آنها) مشاهده می‌شود.
زیتونها تقریبا شامل ۲۰ گونه درختان کوچک از خانواده Oleaceae بوده و در جهان کهن از حوزه دریای مدیترانه ، شمال آفریقا ، جنوب شرقی آسیا ، شمال تا جنوب چین ، اسکاتلند و شرق استرالیا پراکندگی گسترده‌ای داشته‌اند. آنها همیشه سبز بوده و دارای برگ‌هایی کوچک و یکپارچه هستند که روبروی هم قرار گرفته‌اند. میوه این گیاه یک شفت می‌باشد.

زيتون - olive

هویج

هویج گیاهی است دو ساله از خانواده چتریان. دارای ریشه راست و ساقه بی كرک كه نوع پرورش یافته آن در اكثر نقاط زمین كشت می شود . قسمت مورد استفاده گیاه هویج ،‌ریشه ،‌میوه و تخم آن است .
در سال اول تولید ریشه ضخیم و قابل استفاده غذایی کرده و در سال دوم از وسط برگهای آن که به شکل روزت و از روی طوقه ریشه می‌رویند شاخه گل دهنده ظاهر می‌شود. این شاخه تا ارتفاع 60 تا 90 سانتیمتر رشد می‌کند و پس از تلقیح که بوسیله حشرات انجام می‌گیرد تولید بذر می‌کند.

هویج / Carrot

تصویر تصادفی