تست شخصیتی میوه

فرض کنيد ظرفى پر از انواع ميوه هاى مختلف جلو شماست. ميوه مورد علاقه تان را از بین (سیب, پرتغال, هلو, گلابی, گیلاس, موز, نارگیل, انگور سیاه و آناناس) برداريد ولى دقت کنيد! ممکن است با انتخاب اين ميوه اسرار و رموز شخصيت شما به سرعت فاش شود. در حقيقت اين تست روانشناسى به سادگى نشان مى دهد که شخصيت افراد مختلف نسبت به انتخاب ميوه مورد علاقه شان چگونه است.

تست میوه روانشناسی

سيب : اگر سيب ميوه مورد علاقه شماست فردى افراطى هستيد که از روى انگيزه آنى و بدون فکر قبلى کارى را انجام مى دهيد. رک گو هستيد و از مسافرت لذت مى بريد. مى توانيد خيلى خوب رهبرى يک گروه را به عهده بگيريد و کارها را پيش ببريد. اشتياق زيادى براى زندگى کردن داريد که اين انگيزه شما از نظر اطرافيانتان بی همتاست.

پرتقال : فردى صبور و پر طاقت هستيد که اراده تان بسيار قوى است. دوست داريد کارها را به آهستگى ولى بطور جدى انجام دهيد. خجالتى هستيد و نزد اطرافيانتان قابل اعتماديد. شريک زندگى خود را با دقت و تمام احساس قلبى تان انتخاب مى نماييد و از هر گونه مشاجره و ناسازگارى اجتناب مى کنيد.

هلو : رفتار دوستانه اى داريد. رک گو و پر حرف هستيد که به جذابيت شما مى افزايد. رفتار ناشايست ديگران را خيلى سريع مى بخشيد و فراموش مى کنيد. براى رفاقت ارزش زيادى قائليد و رگه هايى از استقلال طلبى و بلند پروازى در شخصيت شما ديده مى شود که باعث شده شخصى زرنگ و فعال جلوه کنيد. کمال طلب،
احساساتى، صادق و با وفا هستيد. به هر حال دوست نداريد همه اميال خود را در مقابل ديگران نشان دهيد.

گلابى : اگر تمام توجه تان را به کارى معطوف کنيد مى توانيد آن را با موفقيت انجام دهيد. گاهى در انجام کارهايتان بى ثبات و متغير هستيد و مايليد که از نتايج سعى و تلاش خود خيلى سريع مطلع شويد. از شرکت در بحث هاى خوب و مفيد لذت مى  بريد. بيطاقت هستيد و زود هيجان زده مى شويد. با توجه به اينکه به سرعت دوستى هاى خود را بر هم مى زنيد نگهدارى رفقا براى شما چندان ساده به نظر نمى رسد.

گيلاس : اگر گيلاس ميوه مورد علاقه شماست زندگى هميشه برايتان شيرين نيست و اغلب با فراز و نشيب هاى زندگى مواجه مى شويد. به جاى داشتن درآمد جزيى به شيوه اى براى دريافت مقدار زيادى پول فکر مى کنيد. ذهن خلاقى داريد و به دنبال فعاليت هاى خلاقانه هستيد. يک شريک زندگى صادق و باوفا محسوب مى شويد ولى ابراز احساسات برايتان کار ساده اى نيست. خانه شما در حکم پناهگاهتان است و از هيچ چيز به اندازه اينکه در کنار فاميل هاى نزديک و افراد موردعلاقه تان باشيد، لذت نمى بريد.

موز : فردى با محبت، ملايم، خونگرم و دلسوز هستيد. اغلب اوقات از کمبود اعتماد به نفس رنج مى بريد و کمى احساس ترس در شما ديده مى شود. برخى مواقع مردم از اخلاق خوب شما سوءاستفاده مى کنند. شريک زندگى خود را تحت هر شرايطى که از نظر روحى و جسمى داشته باشيد، مى پرستيد و ارتباطات شما با ديگران در وضعیت متعادلی قرار دارد.

نارگيل : جدى، متفکر و انديشمند هستيد. اگرچه از روابط اجتماعى تان لذت مى بريد ولى در انتخاب شريک زندگى بسيار سخت گير هستيد. در کارهايتان سرسختى و سماجت داريد ولى لزوماً بى پروا نيستيد. زيرکى، تيزهوشى و گوش به زنگ بودن از ديگر خصوصيات شخصيتى شماست. بايد مطمئن شويد که در هر زمينه اى و بويژه از لحاظ شغلى در رأس امور قرار داريد. شريک زندگى شما بايد فرد باهوشى باشد. احساسات در زندگى براى شما مهم است اما به طور حتم همه چیز نیست !   

انگور سیاه : بطور کلى فرد مؤدبى هستيد. به سرعت عصبانى مى شويد ولى خيلى سريع به حالت اوليه باز مى گرديد. از زيبايى در هر نوع آن لذت مى بريد. فرد محبوبى هستيد شما سرشت خونگرم و سخاوتمندى داريد. ميل زيادى براى زندگى در شما موج مى زند و از انجام هر کارى که مى کنيم لذت مى بريد. شريک زندگيتان بايد در هیجانات شما سهیم شود و از پیشنهاداتتان لذت ببرد.

آناناس : به سرعت تصميم مى گيريد و در انجام کارهايتان سريع و چابک هستيد. تغييرات شغلى شما را نمى ترساند که اين موضوع يکى از برترى هاى شخصيت شماست. توانايى استثنايى در سازماندهى کارهايتان داريد و از حجم زياد وظايف اطرافتان نمى هراسيد. سعى داريد در روابط خود با ديگران متکى به نفس، صادق و درستکار باشید.

گردآورنده: دنیاها، دانشنامۀ فارسی | www.donyaha.ir

دنیاها

دیدگاه تان را بنویسید !


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بازیگران ایرانی

بازیگران هندی