کتاب الکترونیکیشرح کتاب / نویسنده : آدولف هیتلر رهبر حزب ملی سوسیالیست کارگران آلمان بود. او بین سالهای ۱۹۳۳ تا ۱۹۴۵ صدراعظم آلمان، و بعد از ۱۹۳۴، به عنوان پیشوای رایش سوم و رئیس کشور آلمان رسید. هیتلر به عنوان یک کهنه سرباز نشان‌دار جنگ جهانی اول، در سال ۱۹۲۰ (میلادی) به حزب نازی پیوست و در سال ۱۹۲۱ به ریاست آن رسید. او پس از زندانی شدن به خاطر شرکت در کودتای نافرجام در سال ۱۹۲۳، با ترویج ایده‌های ناسیونالیستی، ضد کمونیستی و یهودستیزی و ایراد سخنرانیهای پرشور، حامیانی در سطح کشور آلمان به دست آورد.
هیتلر در سال ۱۹۳۳ به مقام صدراعظمی رسید و بیدرنگ یک دیکتاتوری فاشیستی تک حزبی را بنیان نهاد.مجموعهٔ ارتشی- صنعتی آلمان توانست قوای تحلیل رفته این کشور را ترمیم و آن را تبدیل به یکی از قدرت‌های برتر اروپا در زمان خود نماید.

عنوان کتاب نام نویسنده حجم نوع فایل پسورد
فرازھایی از زندگی آدولف ھیتلر  پویا غیابی 409 kB PDF www.donyaha.com

 توجه : فایل ها Zip شده اند و نیاز به WinRar می باشد.

لطفا برای مشاهده لیست کامل کتابهای کتابخانه اینجا کلیک کنید...

دانلود رمان زندگی نامه آدولف هیتلر برای جاوا-دانلود کتاب الکترونیکی زندگی نامه آدولف هیتلر برای آندروید-دانلود کتاب زندگی نامه آدولف هیتلر برای آیفون و تبلت-کتاب زندگی نامه آدولف هیتلر با فرمتpdf-کتاب آموزشی-کتاب داستان-کتاب روانشناسی-دانلود کتاب رایگان-دانلود رایگان کتاب الکترونیکی زندگی نامه آدولف هیتلر-شرح کتاب زندگی نامه آدولف هیتلر

گردآورنده : دنیاها،دانشنامهٔ فارسی | www.donyaha.ir

دیدگاه تان را بنویسید !

مطالب تصادفی سایت :

زندگی نامه جوآن کتلین رولینگ

دانلود کتاب بازاریابی بین المللی

دانلود کتاب امپراطوری زمین آتور کلارک

تصویر تصادفی