کتاب الکترونیکیشرح کتاب / نویسنده : ما می خواهیم در زندگی احساسی خود خوشبخت باشیم و نیز می خواهیم که ازدواجمان سرانجام خوبی داشته باشد. بنابراین پرواضح است که هیچ یک از ما عمداً افرادی را انتخاب نمی کنیم که برایمان نامناسب باشند. ما حقیقتاً باور داریم که وقتی کسی را انتخاب می کنیم، انتخابمان درست است، اما حقیقت تلخ این است که بسیاری از اوقات این انتخاب ها به اشتباهاتی تلخ و دردناک مبدل می شوند . بسیاری از ما فرد نامناسب را بر می گزینیم و سپس می اندیشیم که چرا ازدواجمان شکست می خورد. همواره براین باور بوده ام که خواندن یک کتاب درباره ی رشد شخصی، همچون یک ماجرای مهیج است که در آن نویسنده به عنوان راهنمای سفراست. آن لحظه که کتاب را گشوده و اولین صفحه ی آن را می خوانید، درست گویی نویسنده دست خود را دراز کرده است و می گوید :«بیا، بگذار بینش، آگاهی و تجاربم را با تو قسمت کنم و راه های جدید نگاه کردن به زندگی و خودت را به تو نشان دهم.

اگر به من اجازه دهید که راهنمای شما باشم ، درهایی از احساسات و ادراکاتی را به روی شما خواهم گشود که تا به حال تجربه نکرده اید .می دانم که این سفر ممکن است کمی ترسناک باشد؛ چرا که خود نیز این راه را پیموده ام. اما به شما قول می دهم که تا سر حد ممکن سفر را برای شما ایمن کنم. در تمامی طول راه در کنارتان خواهم بود و همین که هرصفحه را ورق می زنید، ترس تان از چیزی که درباره ی خودتان کشف خواهید کرد ، درپی اینکه درک کنید مجبور نخواهید بود که اشتباهات گذشته را تکرار کنید ، به خلاصی و رهایی تبدیل خواهد شد و ناگهان از اینکه آزاد هستید و می توانید انتخاب های بهتری بکنید به هیجان خواهید آمد . انتخاب هایی که هرگز فکر آن را هم نمی کردید.»

عنوان کتاب نام نویسنده حجم نوع فایل پسورد
آیا تو آن گمشده ام هستی؟ باربارا دی آنجلیس 3.14 MB PDF www.donyaha.com

 توجه : فایل ها Zip شده اند و نیاز به WinRar می باشد.

لطفا برای مشاهده لیست کامل کتابهای کتابخانه اینجا کلیک کنید...

دانلود رمان آیا تو آن گمشده ام هستی برای جاوا-دانلود کتاب الکترونیکی آیا تو آن گمشده ام هستی برای آندروید-دانلود کتاب آیا تو آن گمشده ام هستی برای آیفون و تبلت-کتاب آیا تو آن گمشده ام هستی با فرمتpdf-موضوع کتاب آیا تو آن گمشده ام هستی-خلاصه کتاب آیا تو آن گمشده ام هستی-کتاب داستان-کتاب روانشناسی-دانلود کتاب رایگان-دانلود رایگان کتاب الکترونیکی آیا تو آن گمشده ام هستی-شرح کتاب آیا تو آن گمشده ام هستی

گردآورنده : دنیاها،دانشنامهٔ فارسی | www.donyaha.ir

دیدگاه تان را بنویسید !

مطالب تصادفی سایت :

دانلود کتاب الکترونیکی بوستان سعدی

جواب کامل تمرینات و حل سوالات کتاب ریاضی نهم

جواب کامل تمرینات و حل سوالات کتاب ریاضی نهم

تصویر تصادفی